زیباترین صنایع دستی در بازار

رومی‌ها از فرهنگ‌هایی که قبلاً در تولید صنایع دستی خود استفاده می‌کردند (همانطور که در سایر جنبه‌های فرهنگ خود انجام می‌دادند) برای خلق آثار هنری خوب استفاده می‌کردند، اما، مطابق با ماهیت عمل‌گرایانه‌شان، در صنایع دستی چوبی سنتی که سودمندتر از آن بود، سرآمد بودند.

زیبایی بزرگترین صنعتگران روم باستان لوله کش ها (از واژه لاتین plumium به معنای سرب) بودند که لوله های بزرگی را که آب را به داخل و خارج از شهر رم و اوستیا در نزدیکی آن می آورد و سنگ تراشی هایی که سنگ هایی را شکل می دادند کار می کردند جاده ها، ساختمان ها و معابد.

از گالیسیا، اسپانیا تا تریر، در سراسر آلمان و تمام راه تا مصر، هنوز هم می‌توان هنر و صنعت سازندگان رومی را در جاده‌هایی که هنوز قابل استفاده هستند و آب‌راه‌هایی که در سراسر اروپا کشیده شده‌اند، مشاهده کرد.

در هزاره اول پیش از میلاد، فونیسی‌ها کشتی‌های خود را به آن سوی اقیانوس اطلس می‌فرستادند و به جزایر انگلیسی می‌فرستند تا بر روی مقادیر زیادی صنایع دستی شمال بارگیری کنند تا با مس فراوان دریای مدیترانه مخلوط شده و برنز تولید شود اینکه چرا فنیقی‌ها مانند مصریان از تپه‌های عیلام استخراج نکردند، مشخص نیست.

در سال 200 قبل از میلاد، تولید آهن در دنیای سلتیک، که در اطراف منطقه ای که اکنون به نام کورنوال شناخته می شود، شروع شد، رونق چشمگیری را تجربه کرد و عصر آهن همه جنبه های زندگی کسانی را که در سرزمین های سلتیک و فراتر از آن زندگی می کردند، تغییر داد.
صنایع دستی چوبی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی افرادی بود که آنها را ایجاد و استفاده می کردند مهمتر از آن، شاید آنها بیانگر فرهنگ و زندگی مردم در یک زمان معین بودند.

باستان شناسان مرتباً گزارش می دهند که در یافته های خود به سرامیک ها بالاتر از طلا، نقره یا سایر گنجینه های گرانبها ارزش می دهند، زیرا سرامیک ها دقیق ترین و صادقانه ترین داستان را در مورد زندگی روزمره در یک مکان بیان می کنند.

مردم گذشته، درست مانند مردم امروز، همیشه زندگی پر ماجرایی یا هیجانی نداشتند، اما همچنان داستان هایی برای گفتن از شور و اشتیاق زیاد و شیفتگی پایدار داشتند این داستان ها از طریق صنایع دستی طلاکوب ساخته شده است و امروز، هزاران سال بعد، هنوز هم می توان این داستان ها را خواند و آثار هنرمندان اولیه را تحسین کرد.

 • منابع:
  1. Crafts
 • تبلیغات: 
  1. کدام نوع از عرقیات گیاهی برای بهبود و عملکرد قلب خوب است؟
  2. کیف مهمترین وسایل امروزی
  3. فواید بادام چیست
  4. با صرفه جویی کردن تبدیل به فردی ثروتمند شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.